Czy związki na odległość mogą się sprawdzić?

Więc zakochałaś się w kimś, kto mieszka w innym mieście, województwie lub kraju. Niezależnie od tego, czy poznaliście się online, czy na wakacjach (nie chodzi o to, jak się poznaliście), pytanie brzmi, co robisz teraz? Czy pozwalasz, aby znajomość rozwijała się, czy odcinasz ją i wpisujesz pulę randkową w swoim kodzie pocztowym? Jak bardzo jesteś oddana tej osobie? Czy kiedykolwiek rozważylibyście przeprowadzkę, gdyby sprawy stały się bardzo poważne? To tylko garść rzeczy, o których należy pomyśleć rozważając związek na odległość.

Absolutnie wszystko zależy od tego, na jakim etapie związku jesteś. Tak długo, jak czujesz się komfortowo  i nie ma problemów z zaufaniem, randki na odległość mogą być dość ekscytujące i pomóc utrzymać przy życiu iskrę. Mając to na uwadze, ważne jest, aby zaplanować, abyście mogli się regularnie widywać. Jeśli spróbujecie umawiać się na randki na odległość i widujecie się tylko od czasu do czasu, nie zaprowadzi Was to donikąd i nie odniesie to sukcesu. Ważne jest również aby obie strony były zaangażowane w związek.

Przy każdym związku na odległość przyjdzie moment, w którym trzeba będzie podjąć decyzję. Innymi słowy, jeśli małżeństwo i/lub dzieci są w Waszej przyszłości, przebywanie na odległość nie byłoby praktyczne. W pewnym momencie będziecie musieli założyć swoją ‚bazę macierzystą’ i ustanowić bardziej tradycyjny związek geograficzny.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zaufać swojemu instynktowi i podążać za nim – niezależnie od tego, czy to koniec znajomości, ponieważ naprawdę nie widzisz siebie ani swojego potencjalnego partnera przeprowadzających się, czy też z drugiej strony, ryzykując i żyjąc chwilą oraz wspólnie decydując się na ustalenie logistyki w miarę postępu znajomości. W głębi duszy będziesz wiedziała, która opcja jest dla Ciebie najlepsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.