Jak poczuć się seksowną

Żeby było jasne, nie mówię tutaj o cechach fizycznych. To sposób myślenia – przeczytaj to jeszcze raz. Czucie się seksowną zależy wyłącznie od Twojego nastawienia. Jedna osoba może czuć się najgorętsza lub najbardziej pewna siebie po wykonaniu dużego zadania lub wypróbowaniu nowego hobby. Dla innych to wtedy, gdy są blisko z innymi lub po prostu budzą się z ‚good hair day’. Dla każdej osoby to uczucie jest inne i właśnie to sprawia, że każdy na tej planecie jest naprawdę wyjątkowy.

Bycie gorącą – cokolwiek to dla Ciebie oznacza – zmienia Twoją energię, to jest ważne. Kiedy czujesz się na fali, czujesz się szczęśliwa, uśmiechasz się więcej (ten rodzaj uśmiechu, w którym naprawdę nie możesz przestać się uśmiechać), emanujesz pozytywną energią, a ludzie podchwytują tego ducha. Kiedy czujesz się dobrze ze sobą, podejmujesz lepsze decyzje. Kiedy Twoje wibracje są wysokie, częściej stawiasz siebie na pierwszym miejscu i wyznaczasz granice, które są dla Ciebie dobre, a w rezultacie tworzysz ścieżkę do najlepszego życia. Powiedzmy, że nieszczęście kocha towarzystwo (co jest prawdą), a z drugiej strony szczęśliwi i optymistyczni ludzie są tak samo zaraźliwi. Jest to korzystne dla wszystkich. Więc tak, kiedy czujesz się gorąco, Twój sposób myślenia jest w miejscu, w którym przyciągasz życie, które chcesz i na które zasługujesz.

Czytaj dalej, aby znaleźć rzeczy, które mogą pomóc zmienić Twoje nastawienie, aby poczuć się najgorętszą.

Kiedy jesteś blisko innych.
Umów się na rozmowę z przyjaciółką, która mieszka daleko od Ciebie lub wybierz się na spacer z bliską sąsiadką.

Kiedy nie jesteś w pędzie i masz czas na zabiegi pielęgnacyjne.
Zrób sobie relaksującą kąpiel lub wypróbuj nową, domową maseczkę na twarz.

Kiedy masz ‚good hair day’.
Zrób selfie i ciesz się.

Kiedy Twoja skóra jest promienna i czysta.
Czysta skóra może pojawiać się falami, więc kiedy jest w sile, doceń ją i ponownie zrób selfie.

Gdy czujesz się silna i spocona po treningu. 
Wygospodaruj czas każdego tygodnia lub dnia, kiedy możesz cieszyć się zajęciami pilates lub innymi ćwiczeniami, które Cię pobudzają.

Kiedy wyświadczysz komuś nieoczekiwaną przysługę. 
Wyślij przyjacielowi odręcznie napisany list lub pojaw się u współpracownika przechodzącego trudny okres. To małe rzeczy, które mogą nakarmić Twoją duszę i sprawić, że poczujesz się dobrze.

Kiedy skończysz zniechęcające zadanie.
Praca lub osobisty projekt, nie ma nic lepszego niż poczucie wykonania dużego zadania, które tkwi w Twojej liście zadań.

Kiedy jesteś opalona.
Piękna opalenizna i porządna dawka witaminy D działa cuda.

Kiedy nakładasz nowy outfit.
Każdy powinien mieć ten jeden look, który nigdy nie zawiedzie, aby poczuć jak dynamit.

Kiedy masz odwagę, aby zostawić toksyczny związek. 
Konkretnie ta osoba, z którą się spotykasz i która pisze do Ciebie tylko późno w nocy. Będzie to dobre uczucie, gdy całkowicie to zignorujesz i zostawisz tą osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.