Pielęgnacja ciała

Prawda jest taka, że nie zawsze możemy poświęcić godzin na pielęgnację naszego ciała. Jednak w takich przypadkach możemy polegać na szybkich i prostych krokach, które wciąż przynoszą solidny rezultat. Poniżej przedstawiam 6 wskazówek, które należy stosować aby uzyskać zdrowszą i gładszą skórę.

  • Użyj oleju kokosowego jako kremu do golenia. Jest całkowicie naturalny i pozostawia skórę gładką i nawilżoną.
  • Stwórz swój własny ‚makijaż ciała’, łącząc podkład z balsamem do ciała. Jeśli chcesz uzyskać efekt brązujący, użyj podkładu, który jest jeden lub dwa odcienie ciemniejszy niż odcień twojej skóry.
  • Jeśli testujesz nowy krem lub serum, który niekoniecznie przypadł ci do gustu, użyj go do swojego ciała, dzięki czemu nie będziesz marnować produktu.
  • Użyj balsamu na dłonie oraz stopy i zawiń je w skarpety na 20-30 minut. Podgrzeje to krem nawilżający, dzięki czemu wniknie on głębiej w skórę. Rezultat: dłonie i stopy są miękkie i gładkie.
  • Jeśli wychodzisz wieczorem i odkrywasz ciało, użyj olejku do ciała, aby uzyskać dodatkowy blask – możesz dodać do niego płynny rozświetlacz, aby uzyskać naprawdę seksowną skórę.
  • Po zastosowaniu codziennego kremu z filtrem przeciwsłonecznym na twarz, pamiętaj, aby wytrzeć resztę na wierzch dłoni i klatki piersiowej. Obszary te są pomijane, a desperacko potrzebują ochrony przeciwsłonecznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.