Podkreśl to, co w tobie najlepsze!

Ubieranie się polega na właściwym doborze ciuchów, które będą pasowały do twojej sylwetki. Każdy ma inny kształt ciała i kiedy już nauczysz się podkreślać odpowiednie kształty, będziesz mogła iść na zakupy i ubierać się z wiedzą oraz pewnością, że robisz to dobrze. Wcale nie oznacza to, że będziesz musiała powtarzać w kółko te same outfity. Zaakceptuj jedynie odpowiednie zasady, które pasują do twojego wyjątkowego ciała!

Poniżej kilka niezawodnych sztuczek:

Jeśli chcesz podkreślić swoją klatkę piersiową, najbardziej klasycznym sposobem jest głęboki dekolt w kształcie litery U. Oczywiście głęboki dekolt w szpic również wchodzi w grę, jednak jeśli nie lubisz nadmiernie uwydatniać dekoltu, a chcesz jedynie lekko podkreślić musisz w tym przypadku uważać.

Jeśli chcesz podkreślić talię skup się na miejscach powyżej jak i poniżej niej. Jeśli masz kobiece kształty, dopasowana sukienka typu body-con podkreśli kształt klepsydry. Natomiast jeśli szukasz codziennych ubrań, najlepiej nosić jeansy (lub inne spodnie) z wysokim staniem (do talii!) razem z topem sięgającym do stanu spodni. Kontrasty w tkaninach zetkną się w talii i podkreślą Twoją figurę.

Jeśli chcesz podkreślić swoje nogi najlepiej nałożyć coś z wysokim staniem. Wydłużając długość spodni dajemy iluzję jeszcze dłuższej nogi. Mogą być luźne lub obcisłe – ty chcesz po prostu aby były długie. Jeśli ubierasz szorty lub spódnice – to tylko w wersji mini.

Jeśli chcesz podkreślić swoje biodra wybierz dłuższą spódnicę typu body-con, sukienkę lub dopasowane jeansy z wysokim stanem, które pomogą stworzyć klepsydrę wokół twoich kształtów. Uwaga! Spódniczka mini będzie wyglądać jak szeroka bryła więc w tym przypadku nie wybierajmy tej opcji.

Jeśli chcesz podkreślić swój tyłek wybieraj stylizacje, które podkreślą talię i nogi. Oznacza to, że im mniejsza będzie twoja talia, tym większy będzie twój tył(ek) 😉 Uwaga: spodnie z szerokimi nogawkami nie będą najlepszym rozwiązaniem. Zamiast tego pomyśl o ołówkowych spódnicach, dopasowanych jeansach i tkaninach przylegających do ciała.

Jeśli chcesz podkreślić swoje ramiona, polecam tank top lub koszulę na jedno ramię. Dodatkowo możesz wybrać coś co odsłoni więcej obojczyka i klatki piersiowej, dzięki czemu będzie można spojrzeć na błyszczącą skórę, a tylko ramię. Jeśli masz niewiarygodnie wysportowane ramiona, możesz nosić cokolwiek z wysokim dekoltem i bez rękawów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.