Wskazówki, które warto znać – edycja styl

W dzisiejszym poście podzielę się wszystkimi sztuczkami i wskazówkami dotyczącymi stylu. Pozwól, że zabiorę Cię na modową przejażdżkę.

Zaplanuj swoje outfity zbiorczo
Planuj wszystkie stroje na raz (tak jak ja) i włączaj je do swojego życia. Zaczęłam to robić, ponieważ a) pewnego wieczoru byłam znudzona i potrzebowałam trochę podniesienia na duchu b) zdałam sobie sprawę, ile czasu zaoszczędziłam, gdy mogłam zaplanować look pod wpływem kaprysu. Pojawiły się plany w ostatniej chwili i nie jestem pewna w co się ubrać? Boom, przejdź do albumu w telefonie i odnajdź wstępnie zaplanowane stylizacje. Jest to szczególnie przydatne, gdy pakujesz się na urlop.

Zawsze dokonuj poprawek w lustrze
Spędź minutę przed lustrem, poprawiając strój i dopasowując krój, abyś mogła sobie wyobrazić, jak możesz wyglądać po krawieckich poprawkach. Kolejna świetna wskazówka: po przymierzeniu wszystkich stylizacji, jeśli coś trzeba zmienić, złóż to w stos, aby od razu zanieść je krawcowi. Jeśli masz wątpliwości co do danego stroju zapytaj siebie ‚Czego w nim nie lubię?’ Myślę, że to prosty sposób aby dowiedzieć się jak sprawić, by strój podbił Twoje serce lub dowiedzieć się, czy jest on po prostu nieodpowiedni.

Idź za swoim instynktem
Bądź decydująca podczas przymiarek. Ze swoim stylem wiesz dokładnie, co lubisz. Możesz przetestować różne opcje butów lub akcesoriów, ale dziewięć razy na dziesięć zdecydujesz się na swój pierwszy wybór. Kiedy wiesz, to wiesz…

System szafy
Ten system…wow. Zrób sekcję dla wcześniej zaplanowanych looków gotowych do noszenia. Sekcję na kombinacje, które możesz mieszać i dopasowywać. A potem resztę swoich ubrań posortuj według kategorii – topy, spodnie, sukienki itp. Ten system zdecydowanie skłonił mnie do przemyślenia mojej obecnej organizacji garderoby.

Jeśli chodzi o podstawy…
Prosta kombinacja topu i fajnych spodni nigdy nie zawodzi. Aby dopełnić swój luzacki look połącz go z Conversami.

Oh i nie marnuj pieniędzy na oversize’owe bluzy i kurtki – pożycz te przedmioty od swojego chłopaka.

Niech Twój styl ewoluuje
Twój gust wzrasta i zmienia się wraz z wiekiem i przez różne cykle życia, więc pozwól, aby wybór garderoby odzwierciedlał, gdzie jesteś. Jestem głęboko przekonana, że niektóre ubrania są przeznaczone na określony czas i miejsce, na przykład na wakacje lub na konkretne wydarzenie.

Już masz to, najlepsze wskazówki dotyczące stylu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.